نحوه ثبت محصول

logo kalaroyal - نحوه ثبت محصول

 

فروشگاه اینترنتی کالا رویال

 

سلام…

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما برای فروش محصول در کالا رویال..

 

فروشنده گرامی برای فعال شدن فروشگاه خود از طریق ارتباط با پشتیبانی ، از بخش دپارتمان گزینه فروشنده شوید و بعد گزینه احراز هویت فروشگاه، مدارک لازم را برای ما ارسال کنید.در صورت تایید فروشگاه شما فعال و میتوانید محصولات خود را بفروش برسانید.

سپس طبق مراحل ذیل اقدام به ثبت محصول خود در سایت کالا رویال بنمایید..

 

لازم به ذکر است:

اگر محصولی در سایت ایجاد شده باشد، شما میتوانید طبق مراحل ذیل اقدام به ثبت محصول و فروش بنمایید.

در غیر اینصورت برای ایجاد محصول جدید که در سایت ایجاد نشده و شما قصد فروش آن محصول را دارید، میتوانید از طریق ارتباط با پشتیبانی ، از بخش دپارتمان گزینه محصولات و بعد گزینه درخواست کالا، درخواست کالا مورد نظر خود را برای ما ثبت کنید. تا در کمترین زمان آن محصول توسط ما ایجاد شود و شما بتوانید درخواست فروش آن محصول را طبق روش ذیل ثبت بنمایید.

 

تذکر :

طبق مراحل ذیل فیلدهای مورد نیاز را پر کنید. در صورت مغایرت طبق مراحل زیر و ایجاد تغییرات در محصول ، محصول شما حذف و تایید نخواهد شد.

 

 

مراحلی که باید برای ثبت محصول در سایت انجام بدهید :

 

وارد صفحه محصول مورد نظر خود که قصد فروش آن را دارید ، بشوید.

 

1 – برای فروشنده شدن محصول مورد نظر طبق تصویر ذیل، فقط لازم است با زدن دکمه شما هم محصول خود را بفروشید اقدام به درخواست فروش آن محصول کنید..

نکته :

الف – در صورتی که شما قبلا برای این محصول درخواست فروشندگی یا فروشنده آن محصول شده باشید، این دکمه برای شما به نمایش در نخواهد آمد.

 

نحوه ثبت محصول

 

 

2 – لازم است برای محصول خود قیمت تعیین کنید..

 

 

نحوه ثبت محصول

 

 

3 – اگر قصد فروش محصول خود با قیمت تخفیف خورده دارید، از این قسمت قیمت تخفیف خورده را لحاظ کنید..

نکته : 

الف – برای اینکه قیمت تخفیف خورده اعمال شود، حتما باید قیمت اصلی محصول را وارد کرده باشید.(نشان شده در تصویر بالا به عنوان شماره 2)

ب – باید برای قیمت تخفیف خورده ، زمان تعیین کنید.(به عنوان مثال از تاریخ 99/11/22 تا تاریخ 99/11/27)

پ – برای به نمایش در آوردن فیلد انتخاب تاریخ گزینه برنامه در بالای فیلد قیمت با تخفیف را بزنید (نشان شده در تصویر بالا به عنوان شماره 3)

 

نحوه ثبت محصول

 

4 – در صورت موجود داشتن محصول این قسمت را موجود است انتخاب کنید، در صورتی که شما قصد فروش محصولی را ندارید، حتما این قسمت را بروی تمام شده قرار بدهید. تا محصول در سایت بصورت ناموجود به نمایش در بیاید.

 

5 – مقدار موجودی محصول خود را وارد کنید..

نکته : 

الف – حتما باید تعداد موجودی محصول خود را وارد کنید (به عنوان مثال اگه قصد فروش 10 عدد از محصول دارید ، عدد 10 را وارد کنید)

ب – اهمیت این فیلد در زمانی است که ،مشتریان در صورت خرید محصول از شما  ،این رقم به مرور به 0 خواهد رسید و بصورت خودکار محصول شما به عنوان محصول ناموجود در سایت به نمایش در خواهد آمد و نیازی نیس شما به صورت دستی محصول خود را ناموجود اعلام کنید.

 

نحوه ثبت محصول

 

6 – در آخر دکمه ذخیره محصول را بزنید تا محصول شما ثبت شود..

نکته : 

الف – محصول شما پس از زدن دکمه ذخیره محصول، در حالت انتطار بررسی قرار میگیرد، پس تایید محصول شما در سایت به نمایش در خواهد آمد.

ب – طبق تذکر گفته شده در بالا ، شما برای ثبت محصول فقط فقط لازم به پر کردن همین 5 فیلد که در تصاویر بالا مشخص شده هستید..در صورت مغاییرت و ایجاد تغییرات در محصول، محصول شما حذف و تایید نخواهد شد.

 

 

از اینکه با ما همراه هستید سپاسگذاریم….

کالا رویال

تجربه یک خرید خوب